Жорсткий диск для Dell

Як вибрати відповідний жорсткий диск на ноутбук Dell?

Жорсткий диск — це пристрій, який накопичує і зберігає інформацію на комп'ютері. Його заміна може знадобитися в разі поломки або в нестачі обсягу сховища. Перш, ніж купити жорсткий диск для ноутбука Dell, необхідно взяти до уваги кілька важливих параметрів даного пристрою. Серед них слід розглянути:
 1. Обсяг пам'яті.
 2. Інтерфейс підключення.
 3. Технологію пристрою.
Обсяг пам'яті — це один з основних параметрів, від яких залежить те, скільки коштує жорсткий диск для ноутбука Dell. Як визначитися з оптимальним об'ємом накопичувача? Подумайте на тим, які завдання ви виконуєте при роботі за ноутбуком. Практично кожен жорсткий диск на ноутбук Dell має обсяг сховища від 500 Гб. Тому можна сказати, що це мінімальний обсяг накопичувача, який необхідний кожному користувачеві. Для більш інтенсивної роботи за ноутбуком і проведення дозвілля кращим варіантом буде купити жорсткий диск на ноутбук Dell з об'ємом не менше 1 терабайта. Для оптимальної роботи ємного накопичувача також важливо враховувати такий показник, як обсяг кеша. Чим більше цей параметр, тим вище швидкість обробки інформації на диску.
Тип роз'єму або інтерфейс підключення & mdash; це параметр, від якого залежить спосіб підключення вінчестера до материнської плати ноутбука. У сучасних пристроях використовується роз'єм підключення SATA, SATA 2 і SATA 3. Від кожного типу інтерфейс підключення залежить швидкість роботи накопичувача:
 • SATA & mdash; передає інформацію зі швидкістю до 1,5 гігабайт в секунду;
 • SATA 2 & mdash; до 3 гігабайт в секунду;
 • SATA 3 & mdash; до 6 гігабайт.
Інтерфейс підключення SATA 2 і SATA 3 можуть бути сумісними. Однак, якщо встановити HDD для ноутбука Dell покоління SATA 3 в роз'єм для SATA 2, то він буде працювати на швидкості інтерфейсу SATA 2. За ознакою технології пристрою Жорсткий диск ноутбука Dell розрізняють на накопичувачі SSD і HDD. Для того, щоб визначити найбільш підходящий тип технології для себе, слід розглянути всі плюси і мінуси кожної з них. Технологія пристрою SSD — одна з останніх розробок накопичувачів . Стандартний жорсткий диск для ноутбука Делл формату HDD складається з механічних деталей, на які записується вся інформація користувача. SSD накопичувач влаштований набагато простіше і тому має ряд переваг. Серед них виділяють:
 1. Робота без шуму — пов'язана з відсутністю механічних деталей в пристрої.
 2. Висока швидкість передачі даних — одна з основних переваг SSD.
 3. Накопичувач SSD має невелику вагу і споживає менше енергії батареї ноутбука, ніж HDD диск.
HDD для ноутбука Dell має також певний ряд переваг, серед яких можна відзначити:
 1. Низька вартість & mdash; практично в два рази дешевше, ніж накопичувачі SSD.
 2. Наявність великих обсягів сховища — максимальний обсяг SSD накопичувачів до 2 терабайт, в той час як диски HDD можуть мати обсяг сховища до 10 терабайт.
 3. Більш висока ймовірність відновлення втраченої інформації, ніж в пристроях SSD.
Вибір досить складний, але його можна спростити. Пристрій технології SSD для ноутбука Dell можна придбати, як додатковий накопичувач. За рахунок своїх невеликих розмірів його можна встановлювати не тільки на місце HDD диска, але і використовувати, як зовнішній носій інформації. Враховуйте всі, перераховані нами, параметри при виборі нового пристрою і визначте для себе, який жорсткий диск купити на ноутбук Dell буде найкраще. Якщо ви все ще сумніваєтеся в своєму рішенні, наші фахівці нададуть вам професійну консультацію в телефонному режимі. Для того, щоб з ними зв'язатися, замовте послугу зворотного дзвінка на сайті. Вам зателефонують і допоможуть підібрати найбільш підходящий жорсткий диск до ноутбука Dell, враховуючи всі ваші вимоги до даного пристрою.

Як зберегти новий жорсткий диск для ноутбука Dell?

Коли проблема із заміною колишнього пристрою вирішена, з'являється питання про те, як зберегти новий жорсткий диск на ноутбук Делл в робочому стані на більш тривалий період часу. Для цього необхідно дотримуватися таких правил експлуатації:
 1. Забезпечення стабільної подачі живлення пристрою & mdash; використання якісного зарядного пристрою .
 2. Купівля накопичувача тільки в тих в магазинах, які спеціалізуються на продажу товарів для ноутбуків.
 3. Використання джерела безперебійного живлення & mdash; необхідно для того, щоб уникнути поломки жорсткого диска та інших комплектуючих через перепади напруги в мережі.
 4. Необхідно регулярно проводити дефрагментацію HDD накопичувача — для справної роботи пристрою.
 5. Копіювати інформацію на інший носій і видаляти файли, які не використовуються. Важливо також залишати певну кількість в обсязі сховища вільним, щоб не перезавантажувати диск.
 6. Захистити жорсткий диск від будь-яких фізичних пошкоджень. Не рекомендується проводити транспортування включеного ноутбука, щоб уникнути будь-яких ударів по механізму накопичувача.
 7. Уникати перегріву накопичувача & mdash; це відбувається досить рідко, але слід все ж стежити за тим, щоб ноутбук не перегрівався під час роботи.
Перераховані правила експлуатації дуже прості, але їх виконання може значно збільшити термін працездатності вінчестера ноутбука. Для того, щоб своєчасно зробити заміну, важливо розуміти основні ознаки, які говорять про те, що жорсткий диск для ноутбука Dell зламався або зламається незабаром. Серед них виявляють:
 1. Ноутбук не визнає наявність вінчестера.
 2. Виникає сторонній шум або тріск при роботі диска.— може бути причиною скупчення пилу на пристрої.
 3. Уповільнення роботи стандартних функцій ноутбука. Наприклад, очищення кошика від непотрібних файлів може відбуватися довше, ніж зазвичай.
 4. Виникнення запаху гару свідчить про перегрів диска .
 5. Ненавмисне зникнення файлів на диску і збої в завантаженні будь-яких програм.
 6. Ноутбук періодично перезавантажується або не запускається зовсім.
Якщо ви помітили один із зазначених ознак поломки, необхідно вимкнути ноутбук. Довга робота зламаного накопичувача може остаточно втратити інформацію, яку все ще можна відновити. Щоб не переживати з приводу можливої втрати важливої інформації, періодично зберігайте її на іншому носії. Ідеальним варіантом для збереження даних є покупка двох накопичувачів & mdash; HDD і SSD . Слідкуйте за станом свого жорсткого диска і здійснюйте своєчасну заміну, в разі його поломки. В інтернет-магазині "Dell Parts" купити жорсткий диск для ноутбука Делл може кожен користувач. Наші фахівці можуть допомогти з вибором необхідного пристрою будь-якої цінової категорії, виходячи з переваг кожного покупця.
Вдосконалюйте роботу свого ноутбука з "Dell Parts"!