Блоки живлення для Dell

Як замінити блок живлення Dell?

Якісний зарядний пристрій для Dell виконує дві важливі функції-стабільна подача живлення ноутбуку і захист його комплектуючих від перебоїв напруги в мережі. Якщо у Вас зламався блок живлення, необхідно терміново приступати до пошуку підходящої заміни. Акумуляторну батарею ноутбука не рекомендується залишати надовго в розрядженому стані так, як вона може втратити свою ємність і вийти з ладу. Купити блок живлення Dell в нашому інтернет-магазині не складе труднощів після ознайомлення з його основними характеристиками. Для вибору підходящої заміни зверніть увагу на такі параметри:
 1. Напруга & mdash; V.
 2. Потужність & mdash; W.
 3. Сила струму & mdash; A.
 4. Тип роз'єму.
Всі перераховані параметри ми вказали в технічному описі кожної моделі зарядки. На корпусі зарядного пристрою ці показники можна знайти на наклейці з маркуванням. Один з основних параметрів адаптера & mdash; це напруга . Важливо, щоб новий блок живлення для Dell мав показник напруги в точності такий же, як і колишній адаптер. Низький параметр напруга не зможе забезпечити необхідний заряд, а високий показник може вивести з ладу материнську плату ноутбука. Максимальна різниця між двома зарядками не повинна перевищувати 2 V.. Якщо ви не знаєте точне значення напруги колишнього блоку живлення, можна знайти цей показник на задній кришці ноутбука.
Потужність — це параметр, від якого залежить швидкість заряду батареї ноутбука. Нова зарядка ноутбука Dell може мати таку ж потужність, як і колишня або більше. Хочете, щоб ваш ноутбук заряджався швидше? В такому випадку краще купити блок живлення для ноутбука Dell з великим показником потужності. Ні в якому разі не беріть зарядку з потужністю, яка нижче колишнього адаптера. Використання такої зарядки може привести до її поломки. Сила струму — це показник максимального рівня струму, який видає адаптер живлення під час заряду. Зарядний пристрій повинен мати силу струму таку ж, як на колишньому пристрої або більше. Якщо зарядка матиме показник сили струму нижче, ніж зазначено на ноутбуці, вона може згоріти.
Тип роз'єму — це показник, від якого залежить Технічна Сумісність ноутбука з зарядним пристроєм. Тому нова зарядка Dell повинна мати роз'єм штекера, який повністю відповідає гнізда підключення зарядки до ноутбука. Блок живлення ноутбука Dell в основному має тип роз'єму форми циліндра, показник якого — 5,0x7,4 mm. Неправильна добірка зарядного за типом роз'єму може вивести з ладу гніздо, через яке адаптер підключається до ноутбука. Тепер Ви знайомі з усіма технічними властивостями мережевого адаптера, які допоможуть вибрати відповідний зарядний пристрій до ноутбука Dell на нашому сайті. Якщо у Вас виникнуть будь-які сумніви з приводу того чи іншого мережевого адаптера, звертайтеся за порадою до наших фахівців. У телефонному режимі вони допоможуть вам зробити правильний вибір, виходячи з параметрів вашого ноутбука і фінансових коштів.

Як зберегти зарядний пристрій Dell в робочому стані?

При дотриманні простих умов експлуатації блок живлення на ноутбук Dell буде працювати довше всіх комплектуючих. Правильне використання зарядного пристрою має на увазі під собою такі правила:< / div>
 1. Перед тим, як почати заряд, необхідно під'єднати адаптер до ноутбука і тільки після цього вставити вилку в розетку.
 2. Уберегти зарядний пристрій ноутбука Dell від будь-яких фізичних впливів по його корпусу.
 3. Чи не скручувати і не перетягувати кабель зарядного пристрою. При транспортуванні адаптера живлення необхідно акуратно скласти його кабель по колу. При цьому не накручуйте шнур на корпус зарядного пристрою, а складіть його поруч і зафіксуйте.
 4. Адаптер для ноутбука Dell необхідно важливо не накривати в процесі його роботи, щоб він не перегрівся. Корпус адаптера повинен знаходиться на рівній поверхні.
 5. Якщо зарядний пристрій знаходився довгий час на вулиці в холодну пору року, не використовуйте його відразу. Зачекайте до тих пір, поки ноутбук і зарядка нагріються до кімнатної температури.
Ці прості рекомендації допоможуть вам зберегти зарядний пристрій для ноутбука Dell в робочому стані на довгий час. Для того, щоб уникнути передчасної поломки нового адаптера живлення важливо також знати основні причини, за якими він може вийти з ладу. Найбільш поширені з них:
 1. Перебої напруги в мережі — з цієї причини велика кількість зарядних пристроїв та інших електричних приладів повністю виходять з ладу. Блок живлення для Делл, захищаючи комплектуючі ноутбука від стрибків напруги, бере удар на себе і згорає.
 2. Несправна акумуляторна батарея може сприяти поломці блоку живлення.Щоб цього уникнути, стежте за станом акумулятора і замініть його, якщо буде виявлена поломка.
 3. Серйозні або незначні удари по корпусу адаптера, перегин його кабелю і падіння можуть стати наслідком внутрішніх пошкоджень зарядки, які приведуть до її поломки.
 4. Несприятливі температурні умови або підвищена вологість.
Як зрозуміти, що блок живлення для ноутбука Делл вийшов з ладу? Для цього необхідно в першу чергу перевірити наявність електрики в будинку і справність, використовуваної розетки. Увімкніть в цю розетку будь-який інший пристрій і якщо воно працює, значить адаптер необхідно замінити. Уважно огляньте стан роз'єму і кабелю зарядного пристрою. Якщо корпус або дріт блоку живлення має будь-які пошкодження, його не можна використовувати.Приступайте до пошуку підходящої заміни і ні в якому разі не намагайтеся полагодити блок живлення ноутбука Делл своїми силами. При розтині корпусу Вас може вразити струмом, який залишився в зарядному пристрої. Ремонт блоку живлення в сервісному центрі & mdash; це довготривалий і нерентабельний процес . Тому в разі будь-якої поломки кращим рішенням буде купити зарядку для ноутбука Dell. Інтернет-магазин "Dell Parts" забезпечить вам своєчасну доставку і гарантійний талон, який свідчить про якість наших пристроїв. Зарядний для ноутбука Dell ви можете забрати особисто з нашого офісу, якщо проживаєте в Києві або в Одесі. Ви також можете оформити кур'єрську доставку в межах міста і отримати своє замовлення протягом дня. В інші регіони України наш магазин відправляє комплектуючі по Новій пошті.
Використовуйте тільки якісні комплектуючі для свого ноутбука від "Dell Parts" і ви забудете про їх заміну на довгий час!