Матрицi для Dell

Матриця до ноутбука Dell: особливості вибору

Основна частина вартості ноутбука залежить саме від такої комплектуючої, як екран. Це також один з основних елементів ноутбука, який показує всі дії, що виконуються користувачем під час роботи. Якщо ви давно хотіли оновити свій ноутбук, почніть з його дисплея. Для того, щоб замінити екран ноутбука Dell на новий пристрій в нашому магазині, не потрібно володіти особливими технічними знаннями. Після прочитання цієї статті ви будете розбиратися у всіх тонкощах вибору даного пристрою. Для початку, давайте розберемося, що ж з себе представляє матриця Dell. Екран для ноутбука & mdash; це пристрій, який складається з таких деталей:
 1. Лампи підсвічування.
 2. Рідкий кристал.
 3. Поляризатор.
 4. Відображають деталі.
 5. Скляна підкладка.
Особливості вибору і ціна матриці ноутбука Dell полягають в її технічних параметрах, значення яких вам буде корисно дізнатися. Серед них виділяють такі показники:
 1. Діагональ — вимірюється в дюймах.
 2. Дозвіл — в кількості пікселів.
 3. Тип екрану.
 4. Підсвічування.
 5. Покриття екрану.
Хочете великий екран? Вибирайте дисплей для ноутбука Dell з великою діагоналлю. Ноутбуки середніх розмірів в основному мають діагональ 13-15, 6 дюймів. На ноутбуках з діагоналлю екрану менше, ніж 13,3 дюйма дуже складно що-небудь розглянути. Діагональ екрану завжди вказують в назві його серійного номера, який можна побачити на тильній стороні матриці при знятті. Дозвіл дисплея вимірюють в кількості пікселів, з яких складається зображення. Матриця на ноутбук Dell з великою роздільною здатністю матиме більш якісну і чітку передачу зображення.Однак висока роздільна здатність надає велике навантаження на ноутбук і споживає велику кількість енергії акумулятора.Найбільш оптимальний варіант-матриця ноутбука Dell з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів (Full HD). Такий параметр підійде для будь-якої діагоналі матриці і не буде навантажувати відеокарту ноутбука. Якщо ваша робота за ноутбуком включає в себе кольорокорекцію, зверніть увагу на більш високу роздільну здатність 2560x1440 пікселів і більше.
Залежно від технології виробництва матриця для ноутбука Dell ділиться на три основні типи:
 1. TN (tn+Film) - один з недорогих типів екранів, який має високу швидкість відгуку. Серед недоліків має місце погана передача кольору і низький рівень контрастності.
 2. MVA (модифікація ASV і PVA) — більш якісний тип екрану, ніж технологія TN. Такі матриці мають хорошу контрастність і передачу кольору. Істотний недолік для користувачів-геймерів-низький час відгуку .
 3. IPS & mdash; одна з кращих технологій матриць, серед недоліків можна тільки відзначити високу вартість і високе споживання енергії акумулятора.
Кожна з названих технологій має свої переваги і недоліки. Тому перед вибором однієї з них подумайте над тим, які якості нового екрану є для Вас найбільш важливими. Підсвічування матриці Dell ділиться на два типи: лампова і світлодіодна. Лампове підсвічування екрану (CCFL) в свою чергу підрозділяється на однолампові і дволампові підсвічування. Підсвічування з однією лампою — найбільш поширений тип . Світлодіодне підсвічування матриці (LED) використовує світловипромінюючі діоди і вважається найбільш якісною системою підсвічування. Лампова система підсвічування споживає великий рівень енергії батареї ноутбука і має невеликий термін працездатності.
Останній з важливих критеріїв вибору дисплея & mdash; тип покриття. Він не робить особливого впливу на технічні властивості матриці, але грає роль в сприйнятті зображення. Екран ноутбука Dell в залежності від типу покриття поділяють на матовий і глянсовий. Вважається, що більш яскрава передача кольору спостерігається у глянцевого покриття матриці. Однак, матова поверхня більш практична при роботі так, як вона не відображає при сонячному світлі всі предмети навколо себе. У той час як на глянцевому дисплеї дуже складно розглянути будь-яке зображення при попаданні сонячних променів. Екрани ноутбуків Dell в нашому інтернет-магазині представлені в широкому асортименті, серед яких ви обов'язково знайдете свій дисплей. Тому, якщо ви все ще не знайшли свою матрицю, зв'яжіться з нашими фахівцями і вони допоможуть Вам у цьому нелегкому виборі.

Як зрозуміти, що екран для ноутбука Dell зламався?

Дисплей на ноутбук Dell — одна з найбільш дорогих комплектуючих, яка вимагає дбайливого використання. Найчастіше заміна матриці необхідна у випадках, пов'язаними з фізичними ушкодженнями пристрою. При цьому також, як і будь-яка інша комплектуюча деталь, екран ноутбука Делл може вийти з ладу через свого зносу. Ремонт матриці — досить складний процес, який вимагає багато часу і фінансових коштів. Тому в разі поломки даного пристрою найбільш вигідним і доцільним рішенням буде знайти підходящу заміну і купити екран для ноутбука Dell. Розпізнати поломку дисплея можна за такими ознаками:
 1. Мерехтіння екрана або неповна передача зображення може бути наслідком нанесення удару .
 2. Зображення показується частково або відсутня. Причина — пролиття рідини .
 3. Виникнення мерехтливих кольорових смуг-наслідок впливу магніту .
 4. Наявність смуг або точок білого кольору & mdash; биті пікселі .
 5. Погана передача зображення або наявність різнокольорових смуг — поломка мікросхеми або шлейфу матриці.
Щоб захистити новий дисплей ноутбука Dell від непередбаченої поломки, важливо також знати основні причини, за якими це може статися. Мало хто знає, але різке змикання матриці з клавіатурою ноутбука в процесі закриття також може негативно позначитися на її працездатності. Ще одна маловідома причина поломки-контакт матриці з магнітом . Вплив магніту на рідкокристалічну поверхню матриці виводить її з ладу. Будьте обережні під час транспортування ноутбука і відмовтеся від вживання чаю або будь-який інший рідини біля нього. При сприятливих умовах експлуатації екран для ноутбука Делл буде працювати стільки ж, скільки і сам комп'ютер. Щоб не вивести з ладу шлейф матриці, не втручайтеся в процес її установки і зняття з ноутбука. Для клієнтів магазину "Dell Parts" у нас діє послуга безкоштовної установки матриці після її покупки. Купити екран на ноутбук Dell в нашому магазині може кожен користувач так, як ми підбираємо матрицю, виходячи з особистих переваг клієнта.
Бажаємо вам корисних придбань з "Dell Parts"!