Оперативна пам'ять для Dell

Як вибрати пам'ять для ноутбуків Dell?

Пам'ять ноутбука (ОЗП) — місце, в якому всі файли зберігаються тільки під час роботи операційної системи. В цьому і полягає відмінність пам'яті від жорсткого диска. Якщо ноутбук починає зависати при відкритті — це може бути першою ознакою того, що пам'яті вашої оперативки йому недостатньо для виконання поставлених завдань. Однак, проблема зависання може бути також пов'язана з процесором ноутбука. Тому перед тим, як купити ОЗУ ноутбука Dell, потрібно переконатися в тому, що це допоможе в підвищенні його продуктивності. Для цього необхідно відкрити програму, через яку система починає зависати, і викликати диспетчер завдань. Після цього вибираємо"детальніше " і переходимо у вкладку"продуктивність ". Далі натискаємо на "пам'ять" і дивимося на ступінь завантаження оперативки. Якщо вона зайнята майже повністю або на всі 100%, а процесор практично вільний, значить модуль пам'яті дійсно потрібно збільшити. Може мати місце і така ситуація, при якій Оперативна пам'ять ноутбука Dell вільна, а рівень завантаження процесора показує 100%. В такому випадку збільшення пам'яті не допоможе так, як проблема полягає в слабкому процесорі. 
Якщо ваша оперативна пам'ять для ноутбука Dell потребує заміни, приступайте до пошуку відповідного пристрою вже зараз. У нашому магазині можна з легкістю вибрати сумісний модуль пам'яті за номером моделі свого ноутбука. При цьому важливо враховувати такі технічні властивості даного пристрою:
 1. Обсяг сховища.
 2. Тип пам'яті.
 3. Тактова частота.
Оперативка ноутбука Dell з великим об'ємом пам'яті буде виконувати навіть найскладніші завдання з високою швидкістю і без збоїв. Для того, щоб визначитися з оптимальним обсягом сховища, необхідно враховувати той обсяг роботи, який виконується за ноутбуком. Мінімальний рівень обсягу для виконання стандартних функцій на ноутбуці — 2 гігабайти. Цього може вистачити для використання програми Word і виходу в інтернет з відкриттям невеликої кількості вкладок. Слід враховувати, що операційна система Windows 10 буде використовувати приблизно 70% сховища. Тому вам залишається тільки 30% оперативки для роботи за ноутбуком. Оперативна пам'ять 4 гб. для ноутбука Dell дозволить відкривати більше вкладок в браузері і працювати в стандартних офісних програмах. Однак, для більш високої продуктивності рекомендується придбати ОЗУ для ноутбука Dell з об'ємом 8 Гб. Такий пристрій дозволяє працювати з великим обсягом інформації без будь-яких збоїв і зависання системи. Для вирішення більш серйозних завдань можна зупинити свій вибір на ОЗУ з об'ємом сховища в 16 Гб. Однак перед покупкою такого ємного пристрою слід переконатися в потужності свого процесора. 
Деякі моделі ноутбуків здатні підтримувати не тільки один, але кілька модулів оперативки. Тому перед покупкою нового ОЗУ слід уточнити наявність додаткового слота для пам'яті в ноутбуці. Це можна перевірити через диспетчер завдань у вже відомій нами вкладці "пам'ять". Під рівнем використання і структурою пам'яті буде приведена вся необхідна інформація про неї. Фраза"використано гнізд " означатиме кількість слотів для оперативки і скільки з них вже використовується. У цьому ж вікні можна побачити інформацію про тип встановленої оперативки. Це також важливо враховувати, як різні типи оперативної пам'яті працюють з різною тактовою частотою. Тому вони не можуть бути сумісними між собою. Оперативна пам'ять на ноутбук Dell відрізняється за типом на:
 1. DDR2 & mdash; покоління пам'яті, яке працює на частоті 400-1066 мегагерц.
 2. DDR3 & mdash; найбільш сучасний тип ОЗП, який має тактову частоту 800-2133 мегагерц.
 3. DDR4 & mdash; останнє покоління оперативки з тактовою частотою 1600-3200 мегагерц.
Від параметра тактової частоти залежить те, з якою швидкістю буде працювати нова оперативка для ноутбука Dell. Чим вище показник тактової частоти ОЗП, тим швидше буде відбуватися завантаження програм на даному пристрої. Якщо ви встановите додатковий слот пам'яті покоління DDR3 до пристрою типу DDR2, то два модулі ОЗП ноутбука будуть працювати на тактовій частоті DDR2. Тому перед тим, як купити пам'ять для ноутбуків Dell, необхідно попередньо перевірити тип встановленого пристрою. На рівень швидкості роботи оперативки також впливає такий показник, як "таймінги". Це своєрідні затримки, які виконують важливу функцію обробки даних ОЗП. Кількість таймінгів завжди залежить від показника тактової частоти і його не рекомендується занижувати. Розглядайте всі технічні характеристики нового пристрою і його сумісність з вашим ноутбуком. При виникненні будь-яких питань ви завжди можете отримати професійні поради від наших фахівців. Для цього зв'яжіться з нами через кнопку зворотного зв'язку. Вам передзвонить один з наших фахівців і допоможе в цьому нелегкому виборі.

Чому Оперативна пам'ять ноутбука Dell може вийти з ладу?

Оперативна пам'ять для ноутбука Делл — це пристрій, поломка якого зустрічається рідше, ніж вихід з ладу інших комплектуючих . Для того, щоб не зламати новий пристрій, важливо знати про можливі причини, за якими це може статися. Серед них виділяють:
 1. Проблема з подачею живлення — пов'язані з використанням несумісного або неякісного зарядного пристрою. 
 2. Механічна поломка планки пам'яті — може статися пошкодження одного з елементів ОЗП в процесі її неправильної установки.
 3. Перегрів і переохолодження — рідкісний випадок поломки так, як це може трапитися тільки при дуже високій або низькій температурі. Однак в якості профілактики варто проводити регулярне чищення ноутбука від скупчень пилу. 
 4. Занижений показник таймінгів оперативки — користувачі можуть навмисно занижувати даний параметр для підвищення швидкості роботи ноутбука, що погано позначається на модулі пам'яті.
 5. Виробничий знос ОЗП — відбувається по закінченню певного періоду часу, який залежить від умов експлуатації даного пристрою.
Відремонтувати модуль пам'яті в більшості випадків неможливо. Тому кращим рішенням в разі поломки буде замінити даний пристрій на нове. В інтернет-магазині "Dell Parts" можна купити оперативну пам'ять для ноутбука Dell за доступною ціною і з швидкою доставкою в будь-який регіон України. До того ж, жителі міста Києва та Одеси можуть безкоштовно встановити будь-який придбаний пристрій в нашому офісі. Нова пам'ять для ноутбука Dell буде доставлена Вам в комплекті з гарантійним талоном, який є підтвердженням високої якості даного пристрою. 
Вдосконалюйте свій ноутбук разом з нами!