Клавіатура для Dell

Заміна клавіатури Dell

Клавіатура Dell & mdash; це пристрій, без якого ніяк не обійтися при роботі за ноутбуком. Звичайно, в разі її поломки можна скористатися екранною клавіатурою, але це тільки тимчасове рішення проблеми. Що робити, якщо клавіатура для ноутбука Dell вийшла з ладу?  з пристроями введення для комп'ютера все набагато простіше — досить купити новий пристрій і підключити його через роз'єм. Власникам ноутбуків доведеться трохи складніше, адже пристрій введення в них вбудоване. Однак, після прочитання цієї статті у Вас не виникне ніяких складнощів при виборі клавіатури Dell в нашому магазині. Конструкція панелі введення складається з таких складових:
 1. Контактна планка.
 2. Шлейф підключення пристрою до материнської плати.
 3. Клавішний майданчик.
Якщо з ладу вийде один з цих трьох компонентів, панель введення перестане працювати частково або повністю. Її ремонт не завжди доцільний так, як займає багато часу. У разі поломки кращим рішенням буде купити клавіатуру Dell і встановити її в нашому магазині. Для того, щоб вибрати відповідне пристрій, досить ознайомитися з основними параметрами, які варто враховувати при покупці. Серед них виділяють:
 1. Розташування клавіш.
 2. Тип конструкції кнопок.
 3. Підсвічування.
Розкладка клавіш повинна бути зручною для Вас. Зверніть увагу на розташування, розмір і наявність додаткових кнопок на панелі введення. Багато виробників сучасних ноутбуків змінити стандартну розкладку клавіш для вдосконалення візуальної складової, забувши при цьому про практичність і зручність панелі для друку. Переконайтеся в тому, що нова клавіатура для Dell має всі необхідні клавіші для продуктивної роботи за ноутбуком. Залежно від конструкції кнопок, розрізняють такі найбільш популярні панелі введення для ноутбуків: ножичні і мембранні. Ножичні клавіатури Dell відрізняються механізмом, який знаходиться під кнопками. Він нагадує за своєю конструкцією форму ножиць, звідси і назва. Такий тип кнопок більш довговічний і практичний при друку. Термін працездатності ножичних клавіш вимірюється 10 мільйонами натискань. Однак є і недолік у даного типу пристрою — незахищеність панелі введення від попадання рідини. Мембранна клавіатура Делл має такі переваги, як низьку вартість і м'яке натискання. У конструкції подібного роду клавіш знаходиться такий матеріал, як мембрана, яка безшумно прогинається під натисканням на кнопки. Серед недоліків даного типу відзначають Скорочений термін працездатності, який супроводжується втратою еластичності і гнучкості кнопок.
Залежно від моделі і серії клавіатури для ноутбуків Dell можуть мати такий технічний параметр, як підсвічування. Перевага цієї функції в тому, що такий пристрій введення можна використовувати в будь-який час доби. Наявність або відсутність підсвічування ми вказуємо в описі технічних властивостей кожної окремої моделі. Ви також можете самостійно перевірити наявність підсвічування на панелі введення, звернувши увагу на кнопки F6 і F10. Якщо на одній з клавіш є значок підсвічування, значить вона є. Щоб включити підсвічування на клавіатурі Dell, необхідно натиснути на кнопку F10. Користувач ноутбука Dell також може регулювати яскравість підсвічування і встановити функцію автоматичного відключення. Для цього необхідно налаштувати ці параметри через вікно "властивості клавіатури" і вкладку "підсвічування".
Перераховані вище параметри впливають більше на практичність і якість роботи нового пристрою введення. Для того, щоб купити клавіатуру Dell, сумісну з ноутбуком технічно, важливі такі критерії вибору:
 1. Серія і модель ноутбука.— просто виберіть відповідну серію з каталогу товарів і введіть в пошуковий рядок номер моделі свого пристрою.
 2. Тип кріплення & mdash; наявність спеціальних засувок, які утримують панель введення в ноутбуці.
 3. Габарити нового пристрою введення & mdash; повинні бути в точності такими ж, як і у колишньої клавіатури Dell.
 4. Розташування шлейфу, через який панель введення підключається до материнської плати.
Звертайте увагу на всі перераховані параметри вибору клавіатури Делл і оформляйте своє замовлення. Ми не змусимо вас довго чекати і відправимо необхідну деталь відразу після її придбання за вказаною адресою. Наші клієнти можуть також при бажанні отримати професійну консультацію фахівців з вибору комплектуючих. Для зв'язку з нами скористайтеся функцією зворотного дзвінка або зателефонуйте нам по телефону, вказаному в розділі контактів.

Чому клавіатура для Dell може вийти з ладу?

Клавіатура — це комплектуюча ноутбука, яка найчастіше піддається поломці через постійний контакт з користувачем при друку. Щоб зберегти її працездатність на більш тривалий період часу, необхідно ознайомитися з основними причинами її поломки. Клавіатура ноутбука Dell може вийти з ладу з таких причин:
 1. Найбільш поширений випадок поломки — потрапляння рідини на панель введення. Випадково перекинута чашка кави може мати серйозні наслідки не тільки на пристрій введення, але і на інші комплектуючі деталі. Тому слід від вживання рідини під час роботи з ноутбуком.
 2. Випадання або залипання кнопок є наслідком ще однієї шкідливої звички користувачів & mdash; прийоми харчування біля ноутбука . Надалі засмічення кнопок крихтами та іншими залишками їжі може сприяти залипання клавіш. Випадання кнопок може бути причиною сильного фізичного тиску при друку. Випала кнопку можна поставити назад, але зламаний механізм під клавішею практично неможливо виправити.
 3. Поломка контактної плати — може виникнути через окислення контактів через попадання солодкої рідини в пристрій. Крім цього також впливають на роботу контактної плати перепади напруги в мережі.
 4. Поломка шлейфу & mdash; він може відійти від контактів підключення до материнської плати або зламатися при установці або знятті клавіатури.
Повна вихід з ладу шлейфу вирішується тільки заміною клавіатури Делл на нову. Тому, щоб уникнути такої серйозної поломки, не знімайте і не встановлюйте пристрій введення самостійно. Встановити нову панель введення можна безкоштовно в нашому магазині Києва або Одеси. Ця послуга дійсна для всіх клієнтів "Dell Parts". Якщо ви не можете відвідати нас, ми надамо докладну інструкцію по установці цієї комплектуючої. Однак, не варто здійснювати це процес, якщо ви не впевнені в своїх силах. Надайте установку клавіатури фахівцям і звільніть себе від будь-якого ризику поломки її шлейфу. Приступайте до вибору нового пристрою і нова клавіатура для ноутбука Dell не змусить вас довго чекати заміни! Інтернет-магазин"Dell Parts " здійснює швидку доставку комплектуючих по всій Україні так, як ми розуміємо важливість своєчасної заміни зламаного пристрою .
Вдосконалюйте свій ноутбук з"Dell Parts & quot;!