Акумулятор для Dell

Як вибрати відповідний акумулятор до ноутбука Dell?

При виході акумуляторної батареї з ладу ми втрачаємо основну якість ноутбука & mdash; мобільність . Саме ця властивість відрізняє ноутбук від комп'ютера і дає можливість використовувати його, де б ми не знаходилися. Якщо Ваш ноутбук став частіше розряджатися, то це одна з ознак швидкої поломки АКБ для ноутбука Dell. В такому випадку необхідно відразу приступати до пошуку нової батареї, яка зможе відновити мобільність використання вашого ноутбука. В інтернет-магазині "Dell Parts" знайти якісну заміну батареї Dell зможе кожен користувач. Основний критерій вибору акумуляторної батареї & mdash; сумісність з ноутбуком . Серед технічних показників, що визначають Даний критерій, виділяють:
 1. Ємність.
 2. Напруга.
 3. Тип акумулятора.
Ємність — це основний параметр батареї для ноутбука Dell, що визначає її час роботи в автономному режимі. Високий рівень ємності також супроводжується великими габаритами акумулятора. Однак розряджатися такий акумулятор Dell буде рідше. Даний параметр вимірюється в mAh (міліампер-годинах). Навіть якщо ви не плануєте використовувати ноутбук довгий час без підзарядки, збільшена ємність акумулятора може продовжити його термін працездатності. Це пояснюється тим, що всі акумулятори Dell в процесі свого експлуатаційного терміну виходять з ладу через зниження рівня ємності. Чим рідше акумуляторна батарея буде піддаватися заряду і розряду, тим довше вона пропрацює. Тому можете сміливо вибирати акумулятор на ноутбук Dell з високим показником ємності. Показник напруги вимірюють в V (вольтах). Цей параметр повинен відповідати напрузі колишньої акумуляторної батареї. Може допускатися різниця між колишнім і новим пристроєм в 0,5 V.
Акумуляторна батарея для ноутбука відрізняється також за типом на:
 1. Нікель-кадмієві — досить рідко використовується в сучасних ноутбуках через великих габаритів. Однак батареї даного типу відрізняються низькою вартістю і стійкістю до будь-яких температур повітря.
 2. Нікель-металогідридні батареї & mdash; мають високий рівень ємності і не такі великі габарити, як у першого типу АКБ.
 3. Літій-іонні & mdash; один з найбільш поширених технологій акумуляторів, який відрізняється довгим терміном працездатності. Цей тип акумуляторів використовується практично у всіх сучасних ноутбуках.
 4. Літій-полімерні & mdash; відносно нова технологія розробки акумуляторів, яке за рахунок своїх компактних розмірів встановлюється в усі невеликі пристроях ,в тому числі і в ультрабуках Dell.
Не забувайте також при виборі звертати увагу на дату виготовлення акумулятора. Акумуляторна батарея для ноутбука Dell літій-іонного типу починає відраховувати термін своєї працездатності з моменту випуску на виробництві. Кожен з перерахованих типів АКБ вимагає особливих умов зберігання та експлуатації. Щоб дізнатися, який тип має ваша батарея для Dell, зверніть увагу на наклейку з маркуванням на акумуляторі. У сучасних ноутбуках Dell використовується кілька типів АКБ-літій-іонні і літій-полімерні батареї . Тепер, коли ви знаєте значення всіх технічних показників, які є основними при виборі даного пристрою, у Вас не повинно виникнути ніяких труднощів при виборі. Купити акумулятор на ноутбук Dell ви зможете самостійно, оформивши замовлення на сайті або по телефону. Якщо у Вас все ж залишилися питання по характеристиці акумуляторів, сміливо задавайте їх нашим фахівцям. Замовте зворотний дзвінок на сайті і отримаєте професійну консультацію щодо вибору батареї Dell.

Як правильно використовувати акумулятор для Dell?

Після покупки нового пристрою Вам можуть стати в нагоді кілька простих порад, які допоможуть зберегти ємність і працездатність нового акумулятора на довгий термін. При дотриманні простих правил експлуатації батарея Dell не вийде з ладу завчасно і ви зможете позбавити себе від фінансових витрат і пошуків заміни. Для цього необхідно:
 1. Не допускати досягнення низького заряду АКБ. Якщо індикатор заряду батареї показує 10 або 20%, а зарядного пристрою поблизу немає, краще вимкніть ноутбук. Однак не варто відставляти в розрядженому стані на довгий час. Таким чином батарея на ноутбуці Dell може повністю вийти з ладу.
 2. Уникати використання і зберігання батареї при занадто високій або низькій температурі повітря. Батарея до ноутбука Dell літій-іонного типу має властивість втрачати свою ємність при несприятливих температурних умовах. Допускається використання ноутбука в автономно режимі при температурі повітря від +15 до +35 0С.
 3. Виймати акумулятор Делл з ноутбука, якщо він використовується від мережі. Перед витяганням акумулятор слід зарядити до 60% і зберігати в прохолодному місці. Можна навіть помістити батарею в холодильник, але не в морозильну камеру.
 4. Батарея для ноутбука Dell повинна проходити процес калібрування приблизно 1 раз в 3 місяці. Це процес, який включає в себе заряд батареї до 100%, розряд і повний заряд знову.
 5. Не піддавайте акумулятор важким фізичним впливам & mdash; падінням або ударам . Вони можуть бути незначними, але згодом все ж вплинуть на скорочення терміну працездатності АКБ.
 6. Не варто перестаратися з зарядом АКБ. При досягненні повного заряду слід відключати блок живлення від ноутбука.
При дотриманні цих простих рекомендацій по використанню акумулятора, ви дуже скоро помітите результат своїх старань. Після придбання нової батареї також рекомендується зарядити її до 100% при першому включенні в роботу. При цьому важливо, щоб акумулятор заряджався при включеному ноутбуці. Для того, щоб акумулятор на ноутбук Dell довше тримав рівень свого заряду, рекомендується використовувати енергозберігаючий режим. При цьому можна відключити функції Wi-fi і Bluetooth, якщо вони на даний момент не використовуються. Великий рівень енергії від акумуляторної батареї також може споживати підсвічування екрану і клавіатури.
Ми сподіваємося, що наші поради щодо вибору та використання акумуляторів допоможуть у збереженні мобільності вашого ноутбука. Ми впевнені в якості і працездатності своїх товарів. Тому можемо гарантувати, що акумулятори Dell від "Dell Parts" помітно збільшать автономність вашого ноутбука. В якості підтвердження своїх слів ми надаємо гарантійний талон на всі батареї для ноутбуків, придбані в нашому магазині. Купити акумулятор Dell ви можете з доставкою в будь-який регіон України і отримати його можна вже через кілька днів після оформлення покупки.
Бажаємо вам Автономної та продуктивної роботи за ноутбуком!